Koučovací maraton
Intenzivní jednorázové koučovací setkání

Za tři hodiny můžete uběhnout maraton, nebo popoběhnout ve svém životě!

Tento formát je určen všem, kteří mají konkrétní téma pro koučink a chtějí se v něm rychle zorientovat a najít optimální řešení. Setkání mají vždy předem určený cíl a strukturu. Využívají se předem vybrané a vyzkoušené koučovací techniky, které v rámci řešených témat mívají nejlepší efekt. Vždy však jde o individuální práci, které je uzpůsobena na místě aktuálním potřebám klienta. Koučovací maraton trvá včetně přestávek  cca 3 hodiny. Na koučovací maraton lze navázat pravidelným individuálním životním koučinkem.

V rámci koučovacího maratonu můžete řešit například tyto témata:

Moje skvělá práce

Pro ty, co se chtějí zamyslet nad dalším směřováním své kariéry či najít práci svých snů. Zaměříme se na identifikaci vašich silných stránek a talentů. Podíváme se, v čem vidíte smysl, jaké je vaše osobní poslání a do jakých činností se dokážete opravdu ponořit. Prozkoumáme, jaké parametry by měla mít vaše budoucí skvělá práce. Identifikujeme možnosti, jak takovou práci získat.

Moje cesta životem

Bilanční setkání pro ty, co se chtějí podívat na svůj život z nadhledu. Možná právě teď je pro vás čas se zastavit a zamyslet se, kdo jsem, odkud kráčím a kam jdu. Podívat se na svůj životní příběh a začít ho vyprávět způsobem, jakým skutečně chcete. Uvědomit si, co končí a co začíná, co je třeba pustit a odpustit a jaké sny si ještě chcete splnit.

Na rozcestí

V životě se dostaneme do situací, kdy je třeba volit mezi více možností a není snadné se rozhodnout, kterou cestou se vydáme. Životní koučink vám pomůže podívat se lépe a z nadhledu na celou situaci, zvážit všechny varianty, jejich přínosy a rizika, lépe porozumět myšlenkách, emocím a blokům, které celou situací provázejí.

Můj nový job

Pro ty, co aktivně hledají práci a chtějí  uspět při výběrovém řízení. Pomůžeme vám upravit váš profesní životopis tak, aby měl co největší šanci zaujmout a připravíme vás  na výběrový pohovor.  Zaměříme se, jak co nejlépe využít vaše silné stránky, jak se prezentovat, na jaké otázky se připravit a jak uspět v assessment centru. Podle míry vaši zkušeností s výběrovými řízeními a vašich konkrétních potřeb budeme kombinovat koučování také s poradenstvím a simulací výběrových rozhovorů s následnou zpětnou vaznou.

Moje energie a čas

Máte spoustu nápadů a činností, ale nestíháte či vám dochází energie? V rámci koučovacího maratonu se zaměříme na zlepšení vašeho time  managementu. Podíváme se do čeho investujete vaši energii a čas a jak efektivně vedete vaše energetické účetnictví. Zaměříme se na inventuru činností z hlediska přínosů a ztrát a podíváme, se, jak vše zefektivnit, aby jsme měli dostatek času a energie na vše, co potřebujete. Foto:© Laurin Rinder | Dreamstime Stock Photos

Můj osobní projekt

Máte osobní projekt, na kterém vám opravdu záleží a potřebujete si ho dobře promyslet? V rámci koučovacího maratonu přesně stanovíme cíle vašeho projektu a ideální koncový stav.  Naplánujeme jednotlivé kroky, vedoucí k jeho úspěšného splnění a identifikujeme rizika a překážky na cestě a způsoby jejich minimalizace.

Objednejte se na koučovací maraton ještě dnes